مستر گیم

مستر گیم

شبکه گیم سرور های مستر گیم یا Master_Game_Game_Servers_NETwork که با نام رسمی و مخفف MGGSNET شناخته می شود، در سال تابستان ۱۳۸۵ (۲۰۰۵ میلادی) با همکاری فنی تیم MAster_GAme Gaming با هدف پشتیبانی و ایجاد ساختاری جدا از تیم مستر گیم، برای پوشش امور فنی و اداری گیم سرور های مستر گیم شروع به کار کرد !

این شبکه فعالیت رسمی خود را در تیر ماه ۱۳۸۵ با سرور اختصاصی شبکه مستقر در هلند آغاز نمود , و مدت ۱ سال به انجام امور فنی بر روی سرور های گیم همزمان با سرویس دهی سرور های تیم مستر گیم نمود .
در اواخر سال ۱۳۸۵ (اوایل ۲۰۰۶ میلادی) با استقلال ساختاری خود از مستر گیم , به عنوان ۱ شرکت و تیم فنی گیم رسمی با همکاری فنی MAster_GAme Gaming به مرحله ای دیگر از فعالیت خود رسید .

شبکه MGGSNET با وجود ساختار کاملا جدا خود از MAster_GAme Gaming , به دلیل وابستگی %۱۰۰ فنی خود در حوزه راه اندازی و پشتیبانی گیم سرور ها، از لحاظ همکاری و سیاست گزاری های خود در راستای سیاست های MAster_GAme Gaming حرکت کرده و خواهد کرد و با همکاری MGGSNET در ۳ دوره مسابقات آنلاین MAster_GAme به خوبی نشان داد که اعتماد MAster_GAme به توانایی های MGGSNET بیهوده نبوده است .

شبکه MGGSNET با بهره گیری از تیم های :

  • پشتیبانی فنی گیم سرور ها (با همکاری MAster_GAme)
  • پشتیبانی وب سایت های کل شبکه MGGSNET و وب سایت های وابسته به MAster_GAme
  • پشتیبانی امور مولتی مدیا (با همکاری MAster_GAme)
  • پشتیبانی فنی شبکه های MGGSNET
سبدی پر بار از توانایی ها را در ضمینه سرویس دهی به مشترکان هر کدام از سرویس های خود جمع آوری کرده و با کمک تیم مطرحی همچون MAster_GAme Gaming تمامی نیاز های خود و مشتریان را پاسخگو بوده و خواهد بود .

سیاست MGGSNET گسترش شبکه خود در ایران , برای پیشرفت Game Online - offline در ایران میباشد !

به امید پیشرفت روز افزون Game در میهن عزیزمان ایران .

درباره مستر گیم بیشتر بدانید

وبسایت مستر گیم شامل اطلاعات کاملی در مورد فعالیت های فعلی این گروه است.