درباره توسعه گران ایمانی نت بیست و چهار


شرکت توسعه گران ایمانی نت بیست و چهار یا به اختصار ادکو (edco) فعالیت رسمی خود را در سال 1390 توسط جمعی از مهندسین ، اساتید دانشگاهی و صاحب نظران در حوزه ICT ، شبکه و امنیت اطلاعات آغاز نمود و در طول مدت زمان فعالیت خود با به کارگیری جدیدترین اصول مهندسی و فناوری های روز دنیا تمامی تلاش خود را جهت تولید و توسعه نرم افزار های تخصصی در زمینه IT و ارائه خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس و پهنای باند اختصاصی به کار گرفته تا از این طریق حضوری موثر و مفید در صنعت IT کشور عزیزمان داشته باشد.


ادکو فعالیت خود را ابتدا در حوزه شبکه های Passive مرکز داده و استاندارد سازی مراکز داده آغاز نمود، سپس فعالیت خود را در زمینه مخابرات (VoIP) در استان فارس گسترش داد. ادکو پس از حضور در پارک علم و فناوری استان فارس در کمتر از یک سال، حوزه فعالیت های خود را به سراسر کشور گسترش داده و با ارائه خدماتی نظیر تامین IP و مشاوره تخصصی در کمتر از سه سال به یکی از معتبر ترین ارائه دهندگان و Broker های خدمات IPv4 در منطقه خاور میانه توسط سازمان بین المللی RIPE NCC شناخته شد. ادکو با تولید راهکارهای پایـش و امنـیت شبـکه بربسـتر Cloud درData Center های اختصاصی شرکت و با وجود مشتریانی از جمله دانشگاه ها و مخابرات های استانی ،ISDP و ISP هایـی در سر تا سر کشور به همراه کادری مجرب و متخصص با سابقه های درخشان در صد ها پروژه ی موفق و فناورانه به یک Total IT Solution مبدل گشته است.

یکی از نقاط قوت ادکو مشاوره های تخصصی و ارائه راهکار های خاص و پیشرفته از مرحله شناخت ، مهندسی تا استقرار در حوزه IT است، این مهم با بهره گیری از نیرو های صاحب نظر در تخصص های مختلف با استفاده از دانش روز و استمرار روند آموزش پرسنل در ادکو، میسر گشته است.

ادکو با ارائه سرویس اینترنت وایرلس و انتقال داده درون سازمانی در سطح شهرهای شیراز ، صدرا و حومه به مشتریان حقیقی و حقوقی و با پوششی به وسعت بیش از 200 کیلومتر مربع یکی از ارائه دهندگان موفق و خوش نام اینترنت وایرلس و انتقال داده در استان فارس می باشد.


اهداف و آرمان های ما

از اهداف و آرمان های ادکو میتوان به مشتری مداری، کیفیت مثال زدنی خدمات، پشتیبانی به موقع و مشاوره های هوشمند جهت دستیابی به بالاترین سطح کیفیت سرویس دهی به مشتریان در هر زمان و مکان اشاره نمود.


برخی از مشتریان ما